ŚWIET(L)NA OFERTA!

Już dziś możesz skorzystać z dobrodziejstw jakie niesie przyłączenie się do naszej sieci światłowodowej. Dzieki temu możesz korzystać z wysokiej jakości usług o najwyższych parametrach!
Go to INTERNET

INTERNET

Skorzystaj z oferty nielimitowanego dostępu do światowej sieci Internet. Wiadomości, muzyka, film, książki? To wszystko i wiele więcej na wyciągnięcie ręki! Zyskujesz naprawdę nieograniczony dostęp do rozrywki, edukacji i komunikacji ze światem.

Go to TELEWIZJA

TELEWIZJA

Co powiesz na prawie 200 kanałów TV, z czego ponad 100 w krystalicznej jakości HD? W tym świetle wybór technologii światłowodowej jest raczej oczywisty. Oglądaj swoje ulubione programy, transmisje sportowe i filmy – kiedy chcesz.

Go to TELEFON

TELEFON

Szkielet naszej sieci oparty jest na światłowodach dlatego też dostarczymy do Waszego mieszkania najnowsze technologie. Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz ile możesz zaoszczędzić dzięki naszym rozwiązaniom !

Go to PAKIETY PROMOCYJNE

PAKIETY PROMOCYJNE

Chcesz połączyć w jeden pakiet kilka usług i oszczędzać? Jeśli tak to ta oferta jest dla Ciebie!

O nas

Kim jesteśmy...

Firma „ONLINE” istnieje na rynku od 2001 roku. Oferujemy szeroki pakiet usług teleinformatycznych. Jako operator telekomunikacyjny sprzedajemy łącza szerokopasmowe w głównej mierze klientom indywidualnym ale także firmom oraz instytucjom publicznym. Działamy na terenie Szczekocin i okolic, obejmując swym zasięgiem gminy Irządze, Moskorzew, Lelów, Radków. Szczegółową mapę zasięgu naszej sieci znajdziecie Państwo tutaj.

Do podstawowych kierunków działalności naszej firmy należy administracja oraz modernizacja sieci. Działamy na rynku od chwili narodzin technologii WI-FI, w związku z tym nabyliśmy duże doświadczenie w realizacji tego typu przedsięwzięć.

Nasze usługi świadczymy zgodnie z zachowaniem wszelkich przewidzianych norm co gwarantuje ich wysoki poziom. Nasz numer w rejestrze przedsiębiorców telekomunikacyjnych to: 1048.

Działamy w konsorcjum "PRONETEUS"

Internet, telewizja i telefon w jednym, do tego najnowsza światłowodowa technologia i konsorcjum pięciu doświadczonych firm – oto PRONETEUS. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wszystkich współpracujących firm możemy dostarczyć wszystkie nasze usługi na najwyższym poziomie, tak aby w Twoim domu zagościły Internet, telewizja i telefon z gwarancją najwyższej jakości.


Operatorzy

SIMSET     NEXATEL     ADE     ONLINE     LASER

DLACZEGO MY?

Dlaczego powinieneś skorzystać z naszych usług? Oto odpowiedzi na to pytanie: